Radiofrekvence ThermaBeauty

Radiofrekvence ThermaBeauty
ThermaBeauty Duo – moderní přístroj sloužící k ošetření pokožky obličeje i těla pro vypnutí pleti, odstranění nežádoucích tukových vrstev a odstranění celutidy. Radiofrekvenční vlny pronikají do pokožky, způsobují zvyšování teploty v ošetřovaném místě a přinášejí tyto efekty:

• pevnost kůže a zvýšení její elasticity
• kůže nabývá na tloušťce
• hladkost, jemnost
• hydratace
• redukce vrásek

Ošetření radiofrekvenčním přístrojem RADIOFREQUENCY ThermaBeauty přináší mnohé výhody: okamžitý liftingový efekt, rychlé, bezpečné a bezbolestné ošetření. Ošetření je příjemné, je vnímáno jako příjemná teplá masáž a je vždy uzpůsobeno individuálním potřebám klienta.

– ošetření je vhodné pro mladé ženy a muže, kteří si přejí zlepšit hydrataci a napětí pokožky.

– ošetření je účinné pro zpomalení stárnutí pokožky, zlepšení jejího vzhledu a zvýšení odolnosti pleti proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

– ošetření probíhá bez anestezie, bez hospitalizace, bezbolestně a není invazivní tzn. bez jizev a krvácení. Doba trvání 30 – 45 min, podle velikosti ošetřované plochy. Během jednoho sezení je úbytek podle oblasti 1-6 cm, obvykle postačí 3 sezení s odstupem 14 dnů. Redukce vrásek a vypnutí pokožky je viditelné ihned po prvním ošetření. Sezení jsou krátká a s maximálním terapeutickým efektem.

– po ošetření : není žádná rekonvalescence. Můžete hned odejít domu a pokračovat v běžných aktivitách. Ošetření lze provádět ve všech ročních období.

Objednejte se na konzultaci již nyní u majitelky Beauty studia NATY na telephonu 774 781 781

Vyplň své údaje a přidej se!

Privacy Policy: We hate spam and promise to keep your email address safe