Mezoterapie

MEZO PLAZMO TERAPIE je metoda, při které dochází k okamžité redukci vrásek díky skvělým schopnostem regenerace kůže. Nejste-li milovnicí chemických zákroků nebo nechcete do těla vpravovat zbytečně např. botox, jehož efekt vám do půl roku stejně vyprchá, je tato metoda vhodná právě pro vás!
Procedura využívá kombinace mezoterapie a zároveň technologii plasmy, kdy se malým elektrickým výbojem, který pocítíte jako lehounké štípnutí, doslova odpaří stará vrstva pokožky a dochází k přirozené obnově buněk. Stroupky, které po zákroku vzniknou a pod nimiž dochází k obnově kůže, se během tří až sedmi dnů vyhojí a vám zůstane jen krásně omlazená a vyživená pokožka. Tento efekt je dlouhodobý a vydrží 1-3 roky. To vše již za jednu aplikaci, víc jich není potřeba!

Mezo plazmo terapie se využívá při těchto zákrocích:

– lifting očních víček – nedochází k řezání a není poškozena tkáň, hojení stroupků je velmi rychlé a okamžitě se můžete radovat z pozvedlých víček
– redukce strií
– omlazení vrásek – plné odstranění drobných vrásek, velmi výrazné zmírnění hlubokých vrásek. Zákrok je vhodný zejména pro nosoretní rýhy, vrásky kolem očí, nad horním rtem, mezi obočím, na čele.
– lifting povadlé kůže na krku a v dekoltu, zpevnění oblasti tváří, které samy povadají věkem.
Ideální čas na tuto proceduru je podzim, zimní měsíce a začátek jara, kdy nepřijdete tolik do styku se sluníčkem.

Objednejte se na konzultaci již nyní u majitelky Beauty studia NATY na telefonu 774 781 781.
Dokumenty k nahlédnutí.

Vyplň své údaje a přidej se!

Privacy Policy: We hate spam and promise to keep your email address safe