Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření 

S věkem pleť postupně ztrácí svou hutnost a pevnost. První vrásky se na obličeji objevují už okolo 25. roku života, a to nejčastěji v oblasti kolem očí, čela či úst a mezi obočím. Později se vrásky prohlubují, objevuje se výrazná nazální rýha a povadlá oční víčka. Výrazné a hluboké vrásky pleti starších žen doprovází povadlé kontury obličeje a pigmentové skvrny. Včasné používání správných kosmetických přípravků může tento vývoj oddálit a vrásky vyhladit.V našem kosmetickém salónu používáme jenom luxusní kosmetické přípravky značek Christina(Israel) a Juliette Armand (Greece) a pracujeme s metodami, které se v boji proti stárnoucí pleti skutečně osvědčily.

Chronos therapie :

Je ošetření, které zabraňuje a bojuje proti známkám stárnutí pleti. Chronos Therapy působí jako ochranný štít pokožky, proti třem těžkým nepřátelům: Nedostatku vody, Biologickému stárnutí a oxidativnímu poškození způsobené životním prostředím. Okamžitě se aktivuje vždy, kdy je narušená citlivá biologická rovnováha pokožky.

To je nejmodernější technologie , o technologii 4D – je čtyřrozměrný boj proti stárnutí, která používá 4 fázový systém:
Peeling systém nový
Hydra systém
Anti-ageing systém (proti stárnoucí)
Antioxidant systém
Dopořučení : pro léčbu stařeckých skvrn. Působí jako ochranná bariéra pokožky. Poskytuje hloubkou hydrataci pokožky a má silné antioxidační účinky. Stimuluje produkci kolagenu a elastinu a zvyšuje funkci fibro-blastů tělem samotným.

THAVMA THERAPIE !!!
Nemusíte se obrátit na Botox!

již jste slyšeli, že invazivní estetická medicína používá injekce na pozastavení vrásek.

Je na čase se dozvědět o tomto nejnovějším „zázraku“ kosmetologie, který vymazává mimické vrásky bez nutnosti chirurgického zákroku a prokazatelně zvládá obnovovat pevnost pokožky.

Terapie Thavma je založena na technologii EFFECTOX™, která mechanismu, zodpovědnému za vytvoření mimických linek a vrásek. .

EFFECTOX™– Nejmodernější technologie

mimické linky a vrásky se tvoří na obličej nejčastěji v těchto místech: v oblasti očí, na čele, mezi obočím, v okolí rtů a na bradě jako výsledek opakovaných a neustálých pohypů obličejových svalů. Svaly se stahují, když jsou stimulovány určitými látkami (katecholaminy = adrenalin + noradrenalin), které jsou obsaženy ve váčcích. je to biochemický proces, který závisí na přítoku sodíku  a vápníku  iontů ve fibroblatech, který vede k prasknutí a následnému uvolnění katecholaminů.

K protržení těchto váčku je nezbytný protein (snare komplex)
to je TAM, kde EFFECTOX™ technologie Juliette Armand, koktejl peptidů a aktivní složky nové generace, můžou zasáhnout:

DESTABILIZUJE snare protein.
REGULUJE přítok vápníku(Ca++) a sodíku (Na+) do fibroblastů.
REDUKUJE uvolňování katecholaminů ve svalech, což má za následek méně podnětů k svalovým kontrakcím, tj. výrazně méně mimických kontrakcí.Společnost CHRISTINA vyvinula revoluční linii kosmetických přípravků, jejichž účinek je zaměřen na zpomalení procesu stárnutí pleti cestou zvýšení jejího přírodního antiagingového mechanismu a zvýšení odolnosti vůči faktorům urychlujícím stárnutí.

Množství hormonů „mládí“ v pokožce se s věkem snižuje. Přípravky WISH, založené na nejnovějších výsledcích vědeckého výzkumu, napomáhají kompenzovat věkovou ztrátu omlazujících a ochranných vlastností pokožky tak, že zvyšují elasticitu epidermis a zajišťují optimální hydrataci pokožky.

Účinek procedury WISH:
Rychlá hydratace pokožky, včetně víček a krku, udržení optimální hydratace v průběhu 8 hodin.
Snižuje se výraznost vrásek.
Pokožka očního okolí a oblasti krku se vypíná, získává svěží a zdravý vzhled.
Ochrana pokožky před škodlivým působením UV záření a znečištěním z okolního prostředí.
Do pokožky jsou dodávány látky, které efektivně likvidují volné radikály.
Pokožka získává látky, které zlepšují metabolismus a obnovují energetickou rovnováhu pleti.
Stimuluje se buněčné dělení a tím rychlejší obnova buněk epidermis.
Zlepšuje se životní cyklus buněk.
Zvyšuje odolnost pokožky vůči zevním vlivům.
Pokožka se viditelně vypíná, zlepšuje se její turgor, kožní reliéf a kontury obličeje.
Vyhlazují se mimické vrásky a zvyšuje se elasticita pokožky.
Pokožka získává svěží zdravou barvu.

Přípravky WISH jsou schopné vyhladit viditelné příznaky stárnutí pokožky. Ve svém výsledku se pokožka vypíná, vypadá svěží a mladší asi o 10 let. Přípravky jsou založeny na originální receptuře a obsahují aktivní komponenty, které přinášejí omlazující efekt. Tato linie obsahuje osmikrokovou proceduru pro použití v salonu, jejiž výsledek už po první návštěvě převyšuje veškerá očekávání.

Vyplň své údaje a přidej se!

Privacy Policy: We hate spam and promise to keep your email address safe